Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Čikagos centre esančiame Tūkstantmečio parke mirtinai nušautas 16-metis berniukas.

Čikagos centre esančiame Tūkstantmečio parke mirtinai nušautas 16-metis berniukas.

REKLAMA

Pasak policijos pranešimo, paauglys buvo nušautas į krūtinę šeštadienį apie pusę aštuntos valandos vietos laiku, o jį nuvežus į ligoninę buvo konstatuota jo mirtis. Aukos tapatybė kol kas nenustatyta.

Taip pat skelbiama, kad buvo sulaikyti mažiausiai du įtariamieji ir rasti mažiausiai du ginklai.

Daugiau informacijos policija nepateikė.

„Ši beprasmė gyvybės netektis yra visiškai nepriimtina“, – sakoma miesto merės Lori Lightfoot (Lori Laitfud) pareiškime.

Ji pabrėžė, kad bus imtasi naujų priemonių, „padėsiančių užkirsti kelią tokiems įvykiams ateityje“, ir pridūrė, kad išsamesnė informacija bus pateikta vėliau.

„Mes taip pat negalime niekaip toleruoti jaunuolių, nešiojančių šaunamuosius ginklus ar smurto veiksmais sprendžiančių smulkius ginčus“, – pažymima pranešime.

REKLAMA

Šaudynės įvyko pastaraisiais metais Čikagoje padažnėjus mirtinų smurto atvejų. Vien tik šiemet mieste užregistruoti 779 šaudymo atvejai ir 194 žmogžudystės, palyginti su 898 šaudymo atvejais ir 207 žmogžudystėmis per tą patį  laikotarpį pernai, rodo Čikagos policijos departamento gegužės 8-ąją atnaujinti duomenys.

Praėjusiais metais Čikagoje ir kai kuriuose kituose JAV miestuose buvo užfiksuoti dramatiški nužudymų skaičiaus šuoliai. 2021-aisiais Čikagoje įvykdytos 797 žmogžudystės – daugiausia per ketvirtį amžiaus – nustelbė nužudymų skaičius dviejuose didesniuose JAV miestuose: Los Andžele jų užregistruota 400 mažiau, o Niujorke – beveik 300 mažiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų