Britanijos karalienė dalyvavo tradicinėse Kalėdų mišiose

Elizabeth II (Elzbieta II) ir kiti karališkosios šeimos nariai pirmadienį dalyvavo tradicinėse Kalėdų mišiose Sandringamo bažnyčioje, kurioje visuomenė turi retą progą iš arčiau pamatyti net kelis karališkosios šeimos narius ar persimesti su jais keliais žodžiais.

26

Šiose pamaldose dalyvavo ir princo Harry (Hario) sužadėtinė amerikiečių aktorė Meghan Markle (Megan Markl). Eidama į bažnyčią ji šypsojosi ir mojavo visiems susirinkusiems. Tai yra pirmas jos viešas pasirodymas su karaliene.

Daugybė žmonių su savimi atsinešė gėlių, kurias nori padovanoti karališkosios šeimos nariams pasibaigus pamaldoms.

Karalienę atlydėjo jos sutuoktinis princas Philipas (Filipas) bei artimiausi šeimos nariai, įskaitant anūką princą Williamą (Viljamą) su žmona Kate (Keit), kuri laukiasi trečiojo vaiko.

Tuo tarpu savo Kalėdų sveikinime britų karalienė Elizabeth II pagerbia tai, kaip Londonas ir Mančesteris atsigavo po šiais metais įvykdytų ekstremistų atakų.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britanijos karalienė Elizabeth II ir princas Philipas mini 70-ąsias santuokos metines

Iš anksto įrašytą 91 metų monarchės sveikinimą Kalėdų dieną televizijos parodys Jungtinėje Karalystėje ir dar 51 Sandraugos šalyje.

REKLAMA

Bakingamo rūmų paskelbtose ištraukose Elizabeth II giria Mančesterio, kuris gegužės mėnesį išgyveno mirtininko ataką, ir Londono, kur buvo įvykdytos atakos prie parlamento, Londono tilto ir kitose vietose, „raiškias tapatybes“.

Karalienė sako, kad jai buvo ypatinga garbė aplankyti jaunuolius, išgyvenusius ataką Mančesterio koncertų salėje, kur per sprogimą žuvo 22 žmonės.

„Tą apsilankymą ligoninėje vadinu ypatinga garbe, nes pacientai, kuriuos sutikau, buvo pavyzdys mums visiems, pademonstravo nepaprastą drąsą ir sugebėjimą atsigauti“, – sako monarchė.

Elizabeth II taip pat pagerbia savo vyrą, 96 metų princą Philipą, kuris dėl garbingo amžiaus šiemet atsisakė daugumos viešų karališkųjų pareigų.

Karalienė, Philipas ir kiti šeimos nariai Kalėdų atostogas leidžia Sandringamo dvare, esančiame 175 km į šiaurę nuo Londono.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų