Bidenas pasirašys įsakus dėl imigracijos, COVID-19, aplinkos apsaugos

Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį pradės savo administracijos darbą pasirašydamas įsakus dėl Jungtinių Valstijų sugrįžimo į Paryžiaus klimato susitarimą ir Pasaulio sveikatos organizaciją, pranešė jo patarėjai.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai bus prisaikdintas 46-uoju Amerikos prezidentu, J. Bidenas pasirašys 17 įsakų ir priemonių, po ketverių chaotiškų Donaldo Trumpo valdymo metu nustatydamas naują kursą imigracijos, aplinkos apsaugos, kovos su koronaviruso pandemija ir ekonomikos srityse.

Pirmąją savo darbo dieną J. Bidenas atšauks D. Trumpo įvestą draudimą atvykti į šalį kelių daugiausia musulmoniškų valstybių piliečiams ir sustabdys D. Trumpo sumanytos sienos Meksikos pasienyje statybas, nurodė jo patarėjai.

Jis taip pat įves privalomą kaukių dėvėjimą federaliniuose objektuose, siekiant pažaboti koronaviruso plitimą; sugrąžins D. Trumpo panaikintas vertingų gamos draustinių apsaugos priemones; sieks sustabdyti gyventojų iškeldinimą iš nuomojamo būsto ir apsaugoti milijonus, dėl koronaviruso pandemijos nepajėgiančius laiku mokėti hipotekos įmokų.

J. Bidenas taip pat planuoja pateikti Kongresui įstatymo projektą dėl imigracijos politikos pakeitimų. Juo turėtų būti atvertas kelias milijonams šalyje gyvenančių nelegalių migrantų ilgainiui gauti pilietybę. D. Trumpo administracija buvo nusprendusi nesuteikti pilietybės šiems žmonėms.

J. Bideno atstovai sakė, kad jis nori nedelsdamas imtis darbo, atsižvelgdamas į rimtus sveikatos apsaugos ir ekonomikos iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria Jungtinės Valstijos.

Prezidentas imsis veiksmų ne tik siekdamas atitaisyti D. Trumpo administracijos padarytą didžiausią žalą, bet ir norėdamas vesti šalį pirmyn, sakė jo padėjėjai.

„Šie veiksmai drąsūs, jais pradedami įgyvendinti išrinktojo prezidento J. Bideno pažadai Amerikos žmonėms ir, svarbiausia, jie nesikerta su Konstitucijoje įtvirtintu prezidento vaidmeniu“, – pabrėžė jie.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-20 14:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skuba viska pasirasyti , bijodamas stipti.
Atsakyti
-1

P
Patriotus
2021-01-20 22:00:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
bidenas pavoge rinkimus, visi ta cia in USA zino, mate atvirai. Tukstanciai irodymu surinktu liudininku, visi jie buvo uzblokuoti, netgi pries-konstitucines pataisos isleistos pries pat rinkimus paciu demokratu. Nera konstitucijos, be ystatymu salis! Demokratai patys suorganizuoja riausias kad galetu kaltinti, yra videos, bet jie neleidzia ju platinti. (manom kad tai tesis ilgai, jie darys sumaisti kad galetu savo komunistine agenda vykdyt. Vienos partijos valdzia visur, net nera teismo teisingumo, kaip komunizmas. Esi gasdinamas, smeiziamas susidorojant visapusiskai. Jeigu uz paspaudima "follow" kitos partijos salininka esi suspenduotas, tai suprask kas cia viska valdo. Visi komentarai blokuojami. Demokkratai yra kriminals. Bidenas korumpuotas politikas buves 47 metus valdzioj kisos sau kisenes. Yra visi irodymai, bet viskas buvo blokuojama, oponentai persekiojami netgi zudomi. Amerika jau nebe ta, ir tiktai bloges kaip ir visam pasauly su isgalvotu virusu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų