Baltarusijoje keturi asmenys apkaltinti sąmokslu užgrobti valdžią

Baltarusijoje keturi asmenys, sulaikyti „pasikėsinimo nužudyti“ prezidentą Aliaksandrą Lukašenką byloje, buvo apkaltinti sąmokslu užgrobti valdžią, trečiadienį pareiškė Valstybės saugumo komiteto (KGB) tyrimų valdybos viršininkas Kanstancinas Byčakas.

„Šiuo metu keturiems sulaikytiems asmenims pateikti kaltinimai... dėl sąmokslo siekiant nekonstituciniu būdu užgrobti valdžią. Visi jie teikia prisipažinimus ir bendradarbiauja su tyrimu“, – televizijai „Belarus 1“ sakė K. Byčakas.

Pasak jo, operatyviniai veiksmai prieš sąmokslininkus buvo vykdomi daugiau kaip pusmetį.

Kalbėdamas apie vieną kaltinamųjų Jurasį Ziankovičių K. Byčakas sakė, kad jis „konkrečiai bandė“ verbuoti, papirkti kariškius, „pasirengusius už piniginį atlygį dalyvauti jėga nuverčiant valdžią“.

„Jis dabar tardymo izoliatoriuje... Kaltę jis visiškai pripažino, dabar aktyviai duoda parodymus apie visas savo neteisėtų veiksmų aplinkybes“, – sakė K. Byčakas.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-04-22 08:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putinas oficialiai apkaltino JAV bandymu nuzudyti Baltarusijos prezidentu
Atsakyti
-2

Čmošnikui
2021-04-22 10:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV pypį dėjo ant tavo Liliputino!
Atsakyti
-1

x
xxL
2021-04-22 09:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
KGB su petrovais ir baširovais jau visai nusivažiavo. Sunkiai tikėtina kad CŽV organizuotų pasitarimą Maskvoje, kavinėje kur susitiko du profesoriai ir du KGB provokatoriai :)))))))
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų