Atskleidė svarbią detalę apie princo Hario ir M. Markle vestuves

Į vakarus nuo Londono esančiame Vindzore, kur gegužės 19-ąją vyks Didžiosios Britanijos princo Harry ir JAV aktorės Meghan Markle  vestuvės, laukiama per 100 tūkst. lankytojų, ketvirtadienį pranešė policija.

„Ši policijos operacija bus viena didžiausių Temzės slėnio policijos istorijoje“, – sakoma policijos pranešime.

„Ši nacionalinė šventė turėtų pritraukti į Vindzorą per 100 tūkst. žmonių iš viso pasaulio“, – teigiama jame.

Temzės slėnio policija taip pat pranešė, kad prieš karališkąsias vestuves bus imtasi ištisos virtinės saugumo priemonių, pastatyta kelio užtvarų, naudojama valstybinių numerių atpažinimo technologija.

Vietos verslininkai ir lankytojai „gali tikėtis pamatyti daugiau policijos“ prieš princo vestuves. Gatvėse taip pat patruliuos ginkluoti pareigūnai ir policininkai su tarnybiniais šunimis, virš Vindzoro skraidys sraigtasparniai.

„Tą dieną lankytojai gali būti sustabdyti ir patikrinti“, – teigiama pareigūnų pranešime. Be to, policija patruliuos stotyse ir traukiniuose, vyksiančiuose į Vindzorą.

„Kai atvyksite į Vindzorą, ten galios patikros ir paieškos režimas. Bet kokie daiktai, galintys kelti pavojų visuomenei, bus atimti“, – sakoma pranešime.

Princo Harry ir M. Markle tuoktuvės įvyks gegužės 19 dieną Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje, į vakarus nuo Londono esančioje karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) rezidencijoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų