Atsisveikindama Melania Trump ragino amerikiečius būti aistringais, bet nesigriebti smurto

Palikti Baltuosius rūmus besirengianti JAV pirmoji ponia Melania Trump pirmadienį paskelbė atsisveikinimo vaizdo įrašą, kuriame pabrėžė, kad „smurtas niekada nėra išeitis“.

M. Trump tai pareiškė praėjus kelioms savaitėms po to, kai kadenciją baigiančio prezidento Donaldo Trumpo šalininkai įsiveržė į JAV Kapitolijų.

Šešių minučių trukmės formaliame kreipimesi M. Trump tik probėgšmais užsiminė apie savo vyrą, kai dėkojo karių šeimoms, kovos su koronaviruso pandemija priešakinėse gretose dirbantiems medikams ir žmonėms, padedantiems asmenims, turintiems priklausomybę nuo opioidų.

„Pastarieji ketveri metai buvo nepamirštami, – sakė pirmoji ponia. – Man ir Donaldui paliekant Baltuosius rūmus, aš galvoju apie visus tuos žmones, veždamasi juos savo širdyje į namus, ir apie jų neįtikėtinas meilės, patriotizmo ir ryžto istorijas.“

„Darykite viską su aistra. Tačiau visuomet atminkite, kad smurtas niekada nėra išeitis ir niekada nebus pateisinamas“, – kalbėjo ji.

„Kai atvykau į Baltuosius rūmus, mąsčiau apie mano, kaip motinos, nuolat jaučiamą atsakomybę drąsinti, suteikti tvirtybės ir mokyti gerumo“, – sakė M. Trump.

D. Trumpas ilgiau nei du mėnesius atsisakė pripažinti lapkričio 3-iąją įvykusių prezidento rinkimų rezultatus, skelbdamas jokiais įrodymais nepagrįstus kaltinimus dėl sukčiavimo. Jis iki šiol nepasveikino savo būsimo įpėdinio Joe Bideno su pergale.

Trumpai taip pat sulaužė seną tradiciją ir nepakvietė išrinktojo prezidento ir jo žmonos Jill išgerti arbatos Ovaliajame kabinete. Jie nedalyvaus ir trečiadienį įvyksiančioje naujojo prezidento inauguracijoje.

„Šios šalies pažadas priklauso mums visiems – tiems, kas nepamiršta sąžiningumo ir vertybių, pasinaudoja kiekviena galimybe parodyti rūpestį kitu žmogumi ir puoselėja gerus įpročius mūsų kasdieniame gyvenime“, – sakė 50-metė M. Trump.

Prezidentas D. Trumpas beveik nesirodė viešumoje nuo sausio 6-osios, kai jo šalininkai šturmavo Kapitolijų. Dėl šių įvykių D. Trumpui už maišto kurstymą buvo surengta istorinė antra apkalta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų