Anglijoje Hadleigho mieste Safolko grafystės kiemsargis netyčia nupjovė medį, kurio pavėsyje labai mėgo prisėti atsipūsti vietiniai gyventojai, praneša lenta.ru.

Nors vyro užduotis buvo tik nušienauti prie medžio augusias piktžolės dėl nežinomų priežasčių šis nupjovė visą medį. Platanas, kurį nupjovė išsiblaškęs kiemsargis, buvo pasodintas prie miesto turgaus prieš trisdešimtmetį ir po juo dažnai prisėsdavo po apsipirkimo grįžtantys žmonės. Vietos bendruomenė teigė esanti labai nuliūdusi dėl to, kad medis buvo nupjautas.

„Visas miestas apie tai kalba, kur beužsuktum – visi aptarinėja šį nutikimą. Aš buvau knygyne, kai išgirdau burzgiant pjūklą, bet kai išėjau, buvo jau per vėlu“, - kalbėjo vienas vietinis gyventojas.

Miesto valdžia atsiprašė gyventojų dėl incidento ir teigė, kad už tokį neapsižiūrėjimą žala miestui bus atlyginta išskaičiuojant tam tikrą sumą iš kiemsargio atlyginimo, o šis dar privalės pasodinti toje vietoje naują medį.


Rašyti komentarą...
H
Hm,
2013-03-13 00:53:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
atrodo, kad kiemsargiui atsibodo pastoviai sluoti nuo medzio krentancius lapus-paeme ir nupjove. Gaila medzio. Kadaise prie musu namu buvo nupjautas topolis-didziulis grazus medis. Liko tuscia, nyki vieta. Iki siol sirdi maudzia, o praejo jau 3 desimtmeciai. Ir medis turi dvasia. Saugokime
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų