Alina Kabajeva – V. Putino meilužė ir dviejų nesantuokinių vaikų motina?

Rusijoje jau daugelį metų sklinda gandai, kad olimpinė gimnastikos čempionė, dabartinė Dūmos deputatė Alina Kabajeva – V. Putino meilužė ir jo dviejų nesantuokinių vaikų motina, rašo „Le Figaro“.

Teigiama, kad A. Kabajeva 2008-ais pagimdžiusi berniuką, o pernai lapkritį slapta pagimdė mergaitę. A. Kabajeva visada laikė paslaptyje, kas jos sūnaus, kuriam greit sueis penkeri, tėvas. Pradžioje netgi neigė, kad tai jos sūnus, vadindama jį savo giminaičiu, rašo leidinys.

„Naujiena apie mergaitės gimimą pasirodė praėjus 8 mėnesiams po paskutinio oficialaus Liudmilos Putinos, su kuria V. Putinas susituokęs jau 30 metų, pasirodymo viešumoje. Ji buvo kukliai pasirodžiusi kovo mėnesio rinkimų metu prie balsadėžių. Anot gandų, jie kartu negyvena jau daugelį metų, pirmoji ponia užima vieną iš oficialių rezidencijų Sočyje“, – rašoma dienraštyje.

„Rusų žurnalistams yra paprasčiau rašyti nacionalinio saugumo klausimais, negu apie V. Putino šeimą“, – cituojamas „The New York Times“. L. Putinos dingimas iš viešumos, tęsia dienraštis, išprovokuoja pačias neįtikinamiausias hipotezes: yra netgi teigiančių, kad ji, vyro nurodymu, patalpinta į psichiatrinę gydyklą.

REKLAMA

2008-ųjų balandį „Moskovskij korespondent“ laikraščio žurnalistas pirmasis – ir paskutinis – sulaužė tylos įžadus straipsniu apie vestuvių organizavimą vienoje iš prezidento rezidencijų. Po to leidinį, priklausiusį milijardieriui Aleksandrui Lebedevui, uždarė. Pats A. Lebedevas teigė, kad „MK“ uždarymas buvo paveiktas finansinių problemų ir visiškai nesusijęs su straipsniu.

 


Rašyti komentarą...
E
Ema
2013-01-30 13:28:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis ne vieną meilužę turi. Tokie jie, tie carai.
Atsakyti
-1

x
x
2013-01-30 12:23:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
rasputinas putinas
Atsakyti
-2

!
!
2013-01-31 07:55:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebloga skoni turi Putinas, jei tai tiesa tai nieko cia blogo. Jis irgi zmogus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų