Afganistane užpuolikai nušovė į darbą vykusią policininkę

Afganistano rytuose užpuolikai ketvirtadienį nušovė į darbą vykusią policininkę, pranešė provincijos pareigūnai.

Tai naujausia tikslinė žmogžudystė šioje karo draskomoje šalyje.

Provincijos policijos atstovas Faredas Khanas sakė, kad Džalalabade užpulta pareigūnė buvo sužeista, bet vėliau ligoninėje mirė. Policija areštavo du įtariamuosius.

Katare įstrigus afganų vyriausybės ir Talibano taikos deryboms, visame Afganistane pastaruoju metu labai padaugėjo išpuolių susprogdinant bombas, tikslinių nužudymų ir smurto mūšio lauke.

Prieš tris dienas per kitą incidentą Džalalabade buvo nušautos trys moterys, dalyvavusios nacionalinėje skiepijimo nuo poliomielito programoje.

Kol kas niekas neprisiėmė atsakomybės už šiuos išpuolius Džalalabade, bet Rytų Afganistane pastaruoju metu daugėjo džihadistų grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) atakų.

Praėjusį mėnesį IS prisiėmė atsakomybę už kitų trijų moterų, dirbusių vienam vietos transliuotojui, nužudymą Džalalabade.

Dėl daugumos išpuolių vyriausybė kaltina atsigaunantį Talibaną, šiandien kontroliuojantį kone pusę šalies teritorijos. Talibanas neigia savo vaidmenį dėl kai kurių atakų ir kaltina vyriausybę.

Blogėjant koronaviruso situacijai šalyje, valdžia Velykų savaitgalį vėl „uždaro“ šalį ir ribos judėjimą tarp savivaldybių. Visgi optimizmo suteikti gali tai, kad artimiausiais mėnesiais Lietuva sulauks dar nematyto kiekio vakcinų dozių.


Rašyti komentarą...
A
Antanas.
2021-04-01 15:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten su policija elgesi griežtai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų