Putinas apie NATO aviacijos aktyvumą: „reikia apie tai žinoti“

NATO kovinės aviacijos aktyvumas Arkties ir Baltijos jūros regionuose yra 10 kartų didesnis nei Rusijos aviacijos, antradienį pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

V. Putinas (nuotr. SCANPIX)

„Mūsų aviacijos aktyvumas Baltijos jūros zonoje, Arktyje yra dešimtkart mažesnis už NATO šalių aktyvumą. Reikia apie tai žinoti“, – sakė jis per diskusiją Tarptautinio Arkties forumo plenariniame posėdyje.

Rusijos lėktuvai įskrenda tik į neutralią oro erdvę, tvirtino V. Putinas.

„Šalies, pro kurią eina mūsų lėktuvų maršrutai, lėktuvai lydi juos, kaip ir mes lydime NATO lėktuvus, jei jie pasirodo arti mūsų sienų, arba laivus. Nematau čia didelių grėsmių, bet, žinoma, reikia šią veiklą kontroliuoti“, – sakė V. Putinas.

Rusija parėmė Suomijos prezidento pasiūlymą kariniams lėktuvams skraidyti su įjungtais atsakikliais, kad būtų galima lėktuvus identifikuoti, bet NATO šį pasiūlymą atmetė, priminė V. Putinas.

„Tai ir paklauskite NATO, kodėl jie nesutinka. Mano nuomone, visiškai sveikas pasiūlymas. Nėra paprastas techniškai, taip pat ir mums... Bet aš tokį nurodymą Gynybos ministerijai, Generaliniam štabui daviau, jie yra pasirengę jį įgyvendinti. Bet tegu ir NATO įgyvendina, tada bus aišku, koks lėktuvas, kur skrenda karinis (lėktuvas), kur jis esamu momentu yra“, – sakė Rusijos prezidentas.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2019-04-10 04:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patvirtinu: butent taip Putinas ir kalbejo. Malonu skaityti neiskraipyta tiesa be jokiu srutu pilimo! Na, gal TV3 veidas palaipsniui pasikeis. :)))
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų