Indonezijos narai iškėlė sudužusio "AirAsia" lėktuvo pilotų pokalbių įrašymo įrenginį

 Indonezijos narai antradienį iškėlė įrenginį, įrašantį pokalbius pilotų kabinoje, rastą po Javos jūroje sudužusio oro bendrovės „AirAsia“ lėktuvo nuolaužomis.

Pirmadienį buvo iškelta kita to lėktuvo juodoji dėžė, įrašantis skrydžio duomenis, o abu įrenginiai turėtų suteikti tyrėjams itin svarbios informacijos apie šios katastrofos priežastis.

„AirAsia“ reiso QZ8501 lėktuvas nukrito gruodžio 28 dieną per audrą, skrisdamas iš Indonezijos miesto Surabajos į Singapūrą. Laineryje buvo 162 keleiviai ir įgulos nariai.

Iki šiol rasti tik 48 žuvusiųjų palaikai, o dauguma jų tikriausiai likę pagrindinėje lėktuvo korpuso dalyje, kuri dar nerasta.

REKLAMA

Indonezijos meteorologijos agentūra nurodė, kad labiausiai tikėtina lainerio „Airbus A320-200“ priežastis buvo nepalankūs orai, bet galutinio atsakymo nebus įmanoma pateikti neturint juodųjų dėžių informacijos.

Sudėtinga paieškų operacija užsitęsė dėl blogų orų, tačiau esminis proveržis buvo pasiektas praeitą savaitgalį, kai pagaliau buvo užfiksuoti juodųjų dėžių skleidžiami akustiniai signalai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų