17-metis pagavo pro langą iškritusį vaiką

Didžiausiame Turkijos mieste, Stambule, kameros užfiksavo neįtikėtiną akimirką, kaip jaunuolis gatvėje pagauna pro langą iš antro aukšto iškritusią dvimetę mergaitę. Mažosios kritimas pro langą galėjo pasibaigti ir tragiškai, bet jaunojo didvyrio dėka ji nepatyrė jokių sužeidimų.

 17-metis alžyrietis geltonais marškinėliais žvelgia į viršų ir eina arčiau daugiabučio. Jo dėmesį patraukia mažametė mergaitė antrame aukšte prie atviro lango.

Jis nepraleidžia lemtingos akimirkos, kurią jaunuolis, matyt, nujautė. Pastabiam 17-mečiui pavyksta pagauti vaiką.

Dramatiški vaizdai saugumo kamerų nufilmuoti Stambule. Dvimetę sirę pagavęs jaunuolis dirba šioje gatvėje. Mergaitė prie atviro lango priėjo tada, kai jos mama virtuvėje ruošė maistą. Jei ne 17-mečio pastabumas, dvimetės nuotykis galėjo baigtis liūdnai.

„Pagavau mergaitę ore, kol ji nepasiekė žemės. Padariau tai, kas buvo būtina vardan Alacho“, – sakė 17 m. alžyrietis Feuzi Zabaat. 

Skelbiama, kad sugauta mergaitė nepatyrė jokių sužalojimų. Jos šeima jau paskelbė jaunąjį gelbėtoją didvyriu ir atsidėkodami padovanojo jam 200 turkiškų lirų, tai yra, maždaug 30 eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų