Mylimajai pasipiršo žiedą įdėjęs į mėsainį: internautai tokį sprendimą išjuokė

Vienas vaikinas savo mylimajai pasipiršti nusprendė „McDonald’s“ restorane. Vaikinas sužadėtuvių žiedą paslėpė mėsainyje, o porai sužadėtuvių įrašą paskelbus internete, vaikinas dėl tokios idėjos buvo be gailesčio sutrintas į miltus.

Mėsainis (nuotr. Fotolia.com)

Kaip spėjama, Rusijoje gyvenanti Alina Dumova, vaizdo įrašų platformoje „TikTok“ pasidalino įrašu, kuriame matyti, kaip jos vaikinas paprašo jos tekėti. Šiuo vaizdo klipu ji pasidalino su 69 tūkst. sekėjų, o jai atskleidus, kad pora ruošiasi tuoktis, filmukas greitai surinko daugiau nei 13 mln. peržiūrų.

Vaizdo įraše rodoma, kaip Alinos vaikinas žiedą su deimantu įspraudžia į „Big Mac“ mėsainio bandelę, o Alina tuo tarpu fone gurkšnoja gėrimą ir nė nenutuokia, kas jos laukia. Vaikinas žiedą visiškai paslepia mėsainyje, o tada paduoda maistą merginai ir laukia jos reakcijos. Atlikėjos Rasheeda daina „Marry Me“ įgarsintas klipas neužfiksuoja Alinos reakcijos.

Su vaikinu jau ketverius metus draugaujanti Alina vėliau pasidalino dar keliais vaizdo įrašais, kurių viename pora šoka nuo jachtos į vandenį, o Alina vilki vestuvinę suknelę.

Vestuvės

Internautai pasipiktino

Neįprastas pasipiršimas sutiktas aibe komentarų – žmonės iš šio sumanymo šaipėsi ir kaltino porą tuo, kad klipas greičiausiai surežisuotas siekiant dėmesio socialiniuose tinkluose.

„Žiedas iš parduotuvės „Viskas po eurą“ ant „McDonald's“ sumuštinio – kaip įmanoma atsispirti tokiam pasiūlymui“, – rašė vienas žmogus.

„Gal ji suvalgė mėsainį ir išsilaužė dantį?“ – svarstė kitas.

„Kodėl reikia pirštis „McDonald's“, o ne elegantiškame restorane?“ – pridėjo trečia socialinių tinklų vartotoja.

„Tai tiesiog kvaila, kam reikėjo taip giliai stumti žiedą. Ji galėjo paspringti! Gerai, kad aš nesusitikinėju su tokiais žmonėmis“, – rašė dar viena moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų