Šeimos vakarėlyje išplitęs Covid-19 nusinešė dvi gyvybes: organizatorius virusą vadino nesąmone

Respublikonų partijos atstovas iš Teksaso, JAV, Tony Greenas (43), koronaviruso pandemiją vadinęs „nesąmone“, suorganizavo šeimos vakarėlį, po kurio mirė jo uošvis ir jo partnerės močiutė, o pats organizatorius sunkios būklės atsidūrė ligoninėje. 

Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)

Vos kelioms dienoms praėjus po vakarėlio T. Greenas su šeima pasijuto prastai, rašo dailymail.co.uk. Per kelias savaites koronavirusas išguldė visą šeimą – iš viso susirgo 14 šeimos narių, du iš jų mirė. 

Apie sprendimą organizuoti šventę pasakodamas „Washington Post“ jis sakė: „Tikrai nežinau, kuris iš mūsų į namus atsinešė koronavirusą, bet po šventės juo užsikrėtė šeši žmonės. Tada virusas plito ir toliau“.

T. Greenas sakė, kad jis sirgo taip sunkiai, kad turėjo atsigulti į ligoninę, o gydytojų teigimu, jį „nuo sunkaus insulto skyrė vos kelios minutės“. Ligoninėje kartu su juo atsidūrė ir jo uošvis Rafaelis Ceja bei jo partnerės močiutė, kurios vardas neatskleidžiamas.

T. Greenas sakė: „Virusas plito nuo vieno šeimos nario prie kito, lyg kiekvienas žmogus užsikrėstų vis nauja viruso atmaina“.

Jo uošvio mama mirė liepos 1 dieną dėl viruso sukelto plaučių uždegimo. T. Greenas sakė: „Laidotuvių dieną dar penkių šeimos narių testai buvo teigiami“.  

Tik liepos 2 dieną Teksaso gubernatorius Gregas Abbottas įvedė privalomą kaukių dėvėjimą daugiau nei 20 žmonių susibūrimų vietose. Birželio 26 dieną gubernatorius uždarė barus, kai ėmė daugėti su pasilinksminimo vietomis susijusių atvejų skaičius. 

Po kelių savaičių taip pat mirė ir T. Greeno uošvis. Protrūkį sukėlęs vyras sakė: „Jam buvo tiekiamas papildomas deguonis, bet gydytojai vis mažino jo dozę. Jie manė, kad jo būklė gerėja. Jis buvo prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos ir taip pragulėjo šešias ar septynias savaites. Su juo taip ir neatsisveikinome. Tiesiog vieną dieną jis mirė. Liga jį tiesiog prarijo. Laidotuvėse galėjo dalyvauti tik 10 žmonių, man sąraše nebeliko vietos“. 


Rašyti komentarą...
B
Blaivininkas
2020-10-21 21:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
In vino veritas.
Atsakyti
0

V
Virusas
2020-10-22 11:55:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne, neegzistuoja virusas! Tokiems egzistuos tada, kai susirgs patys arba ju artimieji. Ir neduok dieve, reanimacijoj gules jų senuciukas ar senuciuke. Kaip gali žmonės būti tokie savanaudžiai? Jei ne man, vadinasi niekam ir viskas isgalvota. Visas pasaulis sugalvojo kažkokį virusa, meluoja ir rodo nesąmones. Atsibuskit ir saugokit jei ne save, tai kitus! Tarp kitko, pati sirgau, gulejau Santarose ir pasekmes jaučiu iki šiol.
Atsakyti
0

b
blinda
2020-10-22 20:00:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
JEI LIETUVOJE VIRUSO REKORDAI KODEL SPORTO SALE PILNA virusas bijo kur daug zmoniu kaip ir palangoj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų