Cichanouskaja stebisi Lukašenkos susitikimu su opozicija: dialogas nevyksta kalėjime

Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja sako, kad ją nustebino Aliaksandro Lukašenkos susitikimas su opozicijos atstovais Minsko kalėjime, ir pabrėžia, kad tikras dialogas įmanomas tik paleidus šiuos žmones į laisvę.

S. Cichanouskaja (nuotr. SCANPIX)

Šiuo metu Vilniuje gyvenanti buvusi kandidatė Baltarusijos prezidento rinkimuose sakė mananti, kad suimti režimo kritikai principingai atmetė A. Lukašenkos pasiūlymus.

„Nežinome, kas ten vyko, bet galime spėti, kad jis pateikė pasiūlymų kaliniams, tačiau kaliniai atsisakė, nes turi moralę, yra principingi ir žino, dėl ko kovoja“, – žurnalistams Vilniuje penktadienį sakė S. Cichanouskaja po susitikimo su Kanados užsienio reikalų ministru.

„Labai keista turėti tokį dialogą kalėjime. Jei nori lygiaverčio dialogo – paleisk šiuos žmones ir pradėk derybas. Keista buvo matyti, kaip jis spaudžia rankas žmonėms, kuriuos ką tik vadino nusikaltėliais. Situacija buvo keista, bet mes tęsiame savo kovą“, – pridūrė ji. 

A. Lukašenka su vienuolika kalinamų savo kritikų KGB kalėjime susitiko šeštadienį. Pranešama, kad susitikimas truko daugiau kaip keturias valandas. 

Daugiau apie situaciją Baltarusijoje – video reportaže:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų