Lėktuvo katastrofa Konge: nukrito keleivinis lėktuvas, žuvo dešimtys žmonių

Lėktuvo katastrofa Kongo Demokratinėje Respublikoje. Gyvenamajame rajone, nukritus mažam keleIviniam lėktuvui, žuvo mažiausiai 24 žmonės. Iš lėktuvo niekas neišsigelbėjo, o nelaimė pražudė ir ant žemės buvusius vietos gyventojus.

Išsigandę vietiniai renkasi prie ką tik ant vieno namo stogo nukritusio mažo keleivinio lėktuvo. Iš jo rūksta dūmai, o išsigelbėjusių, manoma, nėra.

„Mes pažinojome pilotą. Nukritus lėktuvui jis šaukė „gelbėkit“, bet mes negalėjome jam padėti, liepsnos buvo per didelės. Gaisrą užgesino tik atvykę ugniagesiai“, – kalbėjo liudininkas Djemo Medar.

Nelaimė įvyko Kongo Demokratinėje Respublikoje, tankiai gyvenamame Gomos miesto rajone. Lėktuvu skrido 19 žmonių – septyniolika keleivių ir du įgulos nariai. Manoma, kad nė vienas jų neišgyveno. Lėktuvo katastrofa nusinešė ir mažiausiai keturių rajono gyventojų gyvybes. Aukų skaičius gali augti.

Kol kas nėra tiksliai aišku, kodėl nukrito lėktuvas. Tačiau įtariama, kad vos orlaiviui pakilus jis susidūrė su variklių problemomis.

Orlaivis turėjo skristi į Benio miestą, esantį už 350 kilometrų į šiaurę nuo Gomos, tačiau jis tikslo nepasiekė ir sudužo netoli miesto oro uosto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų