Greta Thunberg tęsia kovą su biurokratais: į streiką dėl klimato surinko net pusę milijono žmonių

Kanadoje į streiką dėl klimato paauglė aktyvistė Greta Thunberg surinko net pusę milijono žmonių. Pailsėti nuo rinkimų kampanijos ir kaltinimų rasizmu išsidažant veidą rudai progą turėjo ir šalies premjeras Justinui Trudeau.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Streikas Kanadoje

Niujorke, Jungtinėse Tautose visam pasauliui emocingai kalbėjusi ir nevienareikšmių vertinimų dėl savo kalbos sulaukusi klimato aktyvistė Greta Thunberg Kanados Monrealio gatvėmis žygiavo su puse milijono rėmėjų. Minioje ir Kanados premjeras Justinas Trudeau – puiki proga nuošaly palikti rinkiminius skandalus dėl prieš 20 metų rudai išdažyto veido.

„Šią savaitę viso pasaulio lyderiai susirinko Niujorke, Jungtinių Tautų klimato susirinkime. Jie ir vėl mus nuvylė savo tuščiais žodžiais ir nepakankamais planais“, – kalbėjo Greta.

Su šalies premjeru Greta Thunbėrg pabendravo ir asmeniškai. Kanada, kaip ir kitos šalys, šią savaitę Niujorke prisidėjo prie pažado iki 2050 m. sumažinti grynąjį išmetamų CO2 dujų kiekį iki nulio. Bet Greta Thunberg Justinui Trudeau pareiškė, kad jis daro nepakankamai, kad pažabotų visuotinį atšilimą.

Visgi,Trudeau pažadėjo skirti papildomai 2 mlrd. lėšų medžiams atsodinti.

„Ji yra šios kartos jaunų žmonių balsas, kviečiantis lyderius daryti daugiau ir labiau stengtis. Ir aš klausausi“, – sakė Kanados premjeras Justinui Trudeau.

Šį penktadienį visame pasaulyje ir vėl vyko masiniai klimato streikai, tiesa, mažesni nei praėjusį penktadienį, kai prieš JT generalinę asamblėją į gatves išėjo net 6 mln. jaunų žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų