Internautai leipsta juokais iš žudančio merginos žvilgsnio į Trumpą: dalijasi pokštais

Jungtinių Tautų viršūnių susitikimas šįkart sulaukė itin daug žiniasklaidos dėmesio, vis dėlto dėl kitų priežasčių, nei turėtų. 

Internetą jau kelintą dieną drebina klimato kaitos aktyvistės Gretos Thunberg ir JAV prezidento Donaldo Trumpo susidūrimas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai leipsta juokais iš žudančio merginos žvilgsnio į Trumpą: dalijasi pokštais

Dėmesį patraukė itin stiprus ir tiesiog veriantis Gretos žvilgsnis, kurį ji metė į prezidentą, šiam atvykus į susitikimą. Internete netrukus išplito šį žvilgsnį užfiksavusi nuotrauka – komentatoriai teigė, kad tai – „mirtinas spoksojimas“.

Kai kurie juokavo, kad šitaip žiūrima tik į didžiausią priešą, o kiti – kad mergina stebėjo jo „tamsią bei gilią sielą“. 

Kiti rado dar originalesnių minčių apie tai, ką, jų manymu, galvojo G. Thunberg, kai pamatė Trumpą: „Aš tave iškepčiau, bet esu aplinkosaugininkė, todėl esu prieš šiukšlių deginimą“.

Dar kiti juokavo, kad iš tiesų mes visi esame Greta – neva D. Trumpo niekas iš tiesų negali pakęsti. 

„Greta Thunberg daro viską, ką reikia daryto, todėl šiuo memu aš dalinsiuosi iki pat tos dienos, kai mirsiu“, „Suraskite sau kažką, kas į jūsų didžiausius priešus žiūrės taip pat, kaip Greta Thunberg žiūri į Trumpą“,  – juokavo internautai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų