Žvilgsnis į „Rytą“: Goudelocko nauda, finalo šansai ir lyderių akcijos rinkoje

Naujausioje „JBR“ laidoje, skirtoje aptarti Vilniaus „Ryto“ klubo aktualijas, aptartas Andrew Goudelocko žaidimas ir situacija komandoje.

Vilniečiai pastaruoju metu ilsėjosi – praleido praėjusį savaitgalį vykusią Karaliaus Mindaugo taurę ir per tą laiką sukirto rankomis su centru Ivanu Buva.

Vienintelis „Ryto“ atstovas turnyre buvo A. Goudelockas, laimėjęs tritaškių konkursą. Abu JBR laidos pašnekovai – Rūtenis Paulauskas ir Ervinas Kvitkauskas.

Jie tikisi, kad amerikietis duos daugiau naudos ir komandai.

„Tikėkimės, kad jis bus žymiai geresnis“, – sakė R. Paulauskas.

„Akivaizdu, kad jis nėra to kalibro žaidėjas, kuris buvo anksčiau. Jeigu jis būtų toks, „Ryte“ nežaistų, o žaistų Eurolygoje. Man, kas patinka iš jo – kad jis nėra abejingas komandai. Matosi energija, geras impulsas, pamokos, padrąsinimai jauniems žaidėjams. Jam nėra nusispjauti“, – mano E. Kvitkauskas.

Dabar „Rytui“ teliko vienas turnyras – Lietuvos krepšinio lyga, kurioje tikslas – patekti į finalą.

„Jeigu sudėliotume dabar Utenos „Juventus“, Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Ryto“ sudėtis ir rinktume geriausių penketuką, vis tiek bent trys, o gal ir keturi jų būtų iš vilniečių. „Rytas“ turi ilgesnį suolą, lygesnę sudėtų nei kitos komandos minėtos. Viskas priklausys nuo trenerio darbo, bet dabar viskas yra geroje situacijoje. Judama teisinga linkme“, – dėl „Ryto“ patekimo į finalą neabejojo E. Kvitkauskas.

Jam pritarė ir R. Paulauskas.

Visą JBR laidą žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų