Žiūrovams šansas sugrįžti į „Žalgirio“ areną – startuoja bilietų prekyba į dvejas rungtynes

Po daugiau nei 5 mėnesių pertraukos į „Žalgirio“ areną galės sugrįžti žiūrovai. Krepšinio išsiilgę aistruoliai „Žalgirio“ arenoje galės apsilankyti jau balandžio 20 ir 22 d. vyksiančiose „Betsafe–LKL“ rungtynėse.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei laisvinant karantino ribojimus, nuo kitos savaitės į sporto renginius jau galės rinktis ribotas skaičius žiūrovų. Pagal Vyriausybės nurodymus artimiausiu metu rungtynes galės stebėti ne daugiau nei 150 žmonių.

Balandžio 20 d., antradienį, žalgiriečiai namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus, o balandžio 22 d., ketvirtadienį, į Kauną atvyks Alytaus „Dzūkijos“ komanda.

Bilietų prekyba į šias rungtynes jau prasidėjo, o pirmieji bilietus iki balandžio 18 d. 23.59 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras balandžio 19 d., pirmadienį, 10.00 val.

Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik pirmajame arenos aukšte esančiose auksinėje ir sidabrinėje zonose bei VIP parketinėse vietose. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas 2 metrų atstumas.

Auksinėje ir sidabrinėje zonose bilietus įsigiję žiūrovai galės pasijusti kaip minioje – dėl saugumo paliktose laisvose kėdėse bus įsitaisę iš namų komandą palaikančių sirgalių kartoniniai atvaizdai.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Bilietą įsigiję aistruoliai gaus ir nemokamą parkavimo vietą prie arenos.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti apsaugines veido kaukes. Durys į areną bus atidarytos nuo 18.00 val.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų