Žibėnas po pasvaliečių kirčio: „Atsirado per daug ego“

Vilniaus „Ryto“ pergalių serija Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi ties keturiolika, namie nusileidus Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

Po rungtynių „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas neslėpė nusivylimo.

„Visų pirma, pelnyta „Pieno žvaigždžių“ pergalė, nes jie žaidė kaip komanda. Jei nežaisime kaip komanda, tokių konferencijų gali būti ir dažnesnių. Taip pradėję rungtynes (14:0) tiesiog atsisakome būti pastovūs, mums nepatinka solidžiai žaisti visas rungtynes. Atsirado per daug ego, nežaidėme kaip komanda ir buvome nubausti“, – teigė strategas.

Kas lemia tuos bangavimus?

Nežinau, smulkios detalės, bet žinote... Šiandien, kaip komanda, padarėme tik vieną teisingą pražangą. Turime šešiolika šansų taip išsigelbėti per rungtynes, bet tai padarėme tik kartą. Tai daug pasako apie mūsų požiūrį į šias rungtynes. Gal tai yra toks skambutis mums tinkamu metu. Turėjome ir daugiau tokių rungtynių, bet vis išsigelbėdavome. Tikiuosi, kad vyrai sureaguos teisingai. Žaidėme su gerai treniruojama, bet kamuolio nespaudžiančia ekipa, o mes padarėme dvidešimt klaidų. Tos klaidos yra neforsuotos, dažniau iš savęs, o jie po to pelnė 32 taškus ir tai buvo rungtynių paveikslas.

Gal prieš sekmadienio rungtynes tas pralaimėjimas padės treniruotėse ir ego atsisakymui? 

Nesiskundžiu treniruotėmis, žaidėjai tikrai gerai dirba ir fokusuojasi, bet šiandien negerbėme savęs, nes veidai nebuvo tokie, kokie turėjo būti.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų