Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį įsirašė įspūdingą pergalę, kai paskutinę minutę panaikino septynių taškų deficitą bei 79:76 įveikė Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.

„Sveikinimai „Žalgiriui“ su pergale. Jie kaip visada kovojo iki galo ir pasiekė pergalę. Sveikinimai jiems ir Šarūnui už didelį darbą, kurį nuveikė. Daug ką darėme gerai, todėl galiausiai pralaimėti yra labai sunku“, – sakė „Fenerbahče“ treneris Željko Obradovičius.

Stambulo klubo sezono pradžia yra labai sunki, kuris per pirmąsias šešias rungtynes laimėjo tik kartą.

„Sveikinu savo komandą su tuo, kaip jie žaidė iki paskutinės minutės. Suprantu, kaip jiems dabar yra sunku. Turime suprasti, kiek žmonių mus palaiko, kad galėtume toliau pasitikėti savimi. Tai – vienintelis kelias.

Mes kontroliavome rungtynes, mačas buvo beveik pasibaigęs, bet tai, kas įvyko, yra krepšinis ir krepšinio grožis“, – sakė Ž.Obradovičius.