„Žalgirio“ krepšininkai atliko fizinius testus prieš pirmąją sezono treniruotę

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį atliko paskutinius fizinius testus prieš trečiadienį organizuojamą pirmąją būsimo 2021–2022 m. sezono treniruotę.

Tradiciškai, žalgiriečius testų metu prižiūrėjo fizinio rengimo treneriai Sigitas Kavaliauskas ir Nerijus Navickas, kurie su „Žalgirio“ žaidėjais dirbs ir pirmose dvejose oficialiose fizinio rengimo treniruotėse bei padės krepšininkams žengti pirmuosius žingsnius prieš paimant kamuolį į rankas.

„Kaip ir prieš kiekvieną sezoną, komanda atsinaujina, turime naujų žaidėjų. Tikrai įdomu, kaip seksis sulipdyti visą kolektyvą, kiek tas kolektyvas iškovos pergalių, kiek pats galiu prie to prisidėti prie to, kad galėčiau padėti jiems tobulėti ir siekti geriausių rezultatų. Laukia naujas įdomus sezonas ir pati pradžia yra visada „exciting“, žiūrėsime, kaip viskas bus toliau“, – kalbėjo treneris S.Kavaliauskas.

Pakilios nuotaikos fizinius testus pasitiko ir jaunasis žalgirietis Marekas Blaževičius. 19-metis 211 cm ūgio krepšininkas vasarą treniravosi JAV, kur dirbo su kitais profesionaliais žaidėjais, tarp kurių buvo ir šį tarpsezonį Memfio „Grizzlies“ komandą papildęs aukštaūgis Stevenas Adamsas.

„Tai buvo nauja vasaros šukuosena, nauji pabandymai. Žiūrėsime, gal nusikirpsiu plaukus, gal liksiu su tokia šukuosena, – juokavo tarpsezonio metu vešlesnius plaukus užsiauginęs M.Blaževičius. –  Išvyka į JAV padėjo pravėdinti galvą, pamatyti naują šalį, susipažinti su naujais žmonėmis. Aišku, yra dar ir krepšinio patirtis. Visas tas pažinimas – nauji aspektai, nauji triukai. Laukiu ir nekantrauju, kada juos galėsiu išbandyti aikštelėje“, – tvirtino M.Blaževičius.

Praėjusiame sezone „Žalgirio“ gretose Eurolygoje debiutavęs žaidėjas prieš būsimą sezoną tikisi pademonstruoti, kad yra vertas didesnių minučių aikštėje.

„Svajoju tyliai, bet esu pasiruošęs dirbti ir įdėti daug darbo, kad šis sezonas būtų geresnis nei praėjęs“, – aiškino M.Blaževičius.


Rašyti komentarą...
S
Sėkmės
2021-08-18 13:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėmės!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų