Žalgiriečių triumfas su sirgaliais: Grigonio linkėjimai „Rytui“ ir Jokubaičio užuomina

Kauno „Žalgiris“ pastaruosius dešimt metų neturėjo lygių Lietuvoje ir dar kartą įrodė, kodėl taip yra. Lietuvos čempionai namuose 84:73 (16:15, 25:23, 23:15, 20:20) pribaigė Vilniaus „Rytą“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) didžiojo finalo serijoje.

111

„Žalgiris“ nuo pat 1993-ųjų, kai buvo įkurta lyga, nepraleido nei vieno finalo. Tai jau 23-ias kauniečių auksas klubo istorijoje. Taip pat, žalgiriečiai iškovojo net 11 titulą iš eilės.

Tradiciškai, iškovoję titulą, žalgiriečiai išskubėjo į lauką, kur vyko šventė su sirgaliais šalia arenos. Geras oras, pakili nuotaika ir dar vieno titulo šventimas.

(111 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LKL finalo trečiosios rungtynės: „Žalgiris“ – „Rytas“

„Jei prieš dešimt mėnesių, kas būtų pasakęs, kad laimėsime čempionų ir taurės trofėjus, pasieksime 50 proc. pergalių Eurolygoje, būčiau nedvejodamas pasirašęs ant tokio scenarijaus. O dabar metas tikroms lietuviškoms linksmybėms!“, – savo kalboje prieš sirgalius rėžė kauniečių treneris Martinas Schilleris.

„Dar turime vieną labai emocionalų žmogų, kuris labai nori kalbėti, bet labai nedrįsta. Šiuo momentu jis dabar tikrai kažką pasakys“, – kalbėjo mikrofoną perėmęs kapitonas Paulius Jankūnas ir jį perdavė Mariui Grigoniui.

„Mes su Luku tik norime perduoti linkėjimus amžiniems varžovams „Rytui“, – paėmęs mikrofoną sakė žalgiriečių lyderis.

Tuoj pat  M. Grigonis ir jam pritarianti minia sirgalių pradėjo skanduoti: „Hey! Hey! Sveikinam „Rytą“! Saulė kils bučiuot tavo akių. Jos nušvis šviesa dar nematyta... Ooo kaip ir tu „Ryto“ aš nekenčiu!“

Tuoj pat kitų paragintas žodį tarė ir mažai šiemet žaidęs Marekas Blaževičius, kuris dar praėjusiais metais rungtyniavo būtent Vilniaus ekipoje.

„Ačiū jums visiems, norėčiau padėkoti už smagią atmosferą čia, norėčiau padėkoti už tai, kad šiltai priėmėte, nors atvykau ir iš Vilniaus. Nejaučiau jokio blogio“, – sakė jis.

Kauniečių gretas šiemet gali palikti daug žaidėjų. Tarp tokių yra ir jaunasis talentas Rokas Jokubaitis.

Šis susirinkusiems sakė: „Smagu, labai smagu. Saulėlydis, LKL čempionai. Labai smagu vėl švęsti su jumis kartu. Gal paskutinis kartas čia, gal dar ne, gal dar bus. Sunku kažką sakyti, bet esu dėkingas visiems“, – teigė lietuvis ir ėmė skanduoti „Žalią baltą žalią baltą HEY HEY“.

Arenoje mačo metu viena iš sirgalių laikė pkatą su užrašu „Thomas, stay! (liet. Thomas, pasilik)", kuris buvo skirtas T. Walkupui. Amerikietis taip pat gana realu, kad išvyks.

Šis sirgaliams nedaugžodžiavo, o padėkojo už puikų palalikymą ir šventišką nuotaiką.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-06-08 11:15:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grigoniui ir Jokubaičiui lieka palinkėti įgauti šiek tiek intelekto ir savigarbos nes žeminti nugalėtą priešininką tai jau toks kiemo dugnas. maniau kad jie turi kažkokį išsilavinimą bet matomai jų IQ tik krepšinyje :)
Atsakyti
-1

v
vidma60
2021-06-08 12:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad čempionai, tai šaunuoliai, bet kam ignoruoti lietuvių kalbą ant baltų marškinėlių?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų