Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono derbis tarp „West Ham“ ir „Arsenal“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Jesse Lingardas 15-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „West Ham“ ekipą į priekį 1:0.

Jarrodas Bowenas 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Tomas Součekas 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. Visgi futbolininkas vos po šešių minučių nukreipė kamuolį į savus vartus 1:3.

Craigas Dawsonas 61-ąją minutę taip pat pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 2:3.

Alexandre‘as Lacazette‘as 82-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3.