5
Stephenas Curry (nuotr. SCANPIX)

„Golden State Warriors“ pergalių pyragas pučiasi kaip ant mielių, o komandos lyderis Stephenas Curry jį kartas nuo karto pagardina asmeniniais saldumynais. Šįkart – 40 taškų per tris kėlinius ir neįtikėtinas taiklumas – 14 iš 18 dvitaškių bei 8 iš 11 tritaškių.

5

Dvidešimtose rungtynėse dvidešimta pergalė. „Warriors“ nesunkiais 116:99 įveikė „Charlotte Hornets“ krepšininkus. Rekordinė NBA čempionų pergalių serija tęsiasi.

„Tai neatrodo teisinga, - kalbėjo S. Curry. – NBA yra tiek daug gerų žaidėjų ir tiek gerų komandų, kurios galėtų eiti tokiu keliu. Mes žaidžiame ne visuomet gerai, tačiau visuomet randame būdą laimėti. Kiekvienose rungtynėse „iššauna“ vis kitas žaidėjas ir traukia komandos vežimą.“

S. Curry tėvas, dirbantis komentatoriumi Šarlotėje, per rungtynes buvo pagerbtas kaip vienas rezultatyviausių „Hornets“ žaidėjų. Jis prašė sūnų „nesugadinti vakaro“, tačiau Stephenas žengė į rampų šviesą.

„Atmosfera buvo fantastiška, ypač dėl tėo pagerbimo, - kalbėjo S. Curry. – Buvo tikrai smagu per pertrauką stovėti kartu su šeima ir klausytis jo kalbos. Tai buvo tikrai geras vakaras.“

28 iš 40 taškų S. Curry pelnė trečiajame kėlinyje, kurį „Warriors“ laimėjo 33:21. Fenomenalusis gynėjas šokčiodavo savo aikštės link, kai jo tritaškis metimas dar nebūdavo pasiekęs tikslo.„Jis jau bėgdamas atgal žino, kad jo kamuolys įkris į krepšį“, - kalbėjo treneris Luke‘as Waltonas.