„Warriors“ nukovė nusilpusią „Nets“ ekipą

Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė San Fransisko „Golden State Warriors“ (37/13) krepšininkai.

Jie namuose 110:106 (31:20, 23:27, 24:29, 32:30) nukovė Bruklino „Nets“ (29/20) komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Tuo tarpu Bruklino ekipai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Šiose rungtynėse „Nets“ vertėsi be dviejų ryškiausių savo žvaigždžių: Kevino Duranto ir Jameso Hardeno.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė jau susitikimo pradžioje. Pastarieji pelnė 8 taškus be atsako ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą (29:18).

Nors antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo ne tik prisivyti, bet ir persverti rezultatą, tai tik dar labiau įsiutino San Fransisko klubą. Pastarasis tą puikiai parodė po didžiosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio pradžioje „kariai“ smeigė du tritaškius iš eilės ir skirtumas vėl tapo dviženklis (60:47), o netrukus pasiekė ir 19 taškų ribą (70:51).

Nepaisant to, Bruklino krepšininkai sugebėjo ir dar kartą atsitiesti bei atkurti intrigą susitikime, kur viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Likus 10 sekundžių, Kyrie Irvingas pataikė tritaškį ir svečių deficitas sumenko iki minimumo (107:106).

„Nets“ mėgino gelbėtis pražangomis, tačiau aikštės šeimininkai nuo šios žymos neklydo ir taip įtvirtino pergalę (110:106).

Visas viltis galutinai pražudė Jameso Johnsono klaida likus 4 sekundėms ir pergalė atiteko aikštės šeimininkams.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 24 (6/10 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam.), Stephenas Curry 19 (3/10 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Jordanas Poole‘as 17 (6 rez. perd.), Otto Porteris Jr. ir Klay Thompsonas po 16, Kevonas Looney (15 atk. kam.) ir Juanas Toscano-Andersonas po 6.

„Nets“: Kyrie Irvingas 32 (6/13 dvit., 3/8 trit., 11/12 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Patty Millsas 24 (6/12 trit.), Jamesas Johnsonas 14, LaMarcusas Aldridge‘as ir Nicas Claxtonas (8 atk. kam.) po 9, Blake‘as Griffinas 8.