Vydas Gedvilas užtikrintas: kelsiu Rimo Kurtinaičio kandidatūrą ir už jį balsuosiu Pasisakė ir apie Š. Jasikevičių

LKF vykdomojo komiteto narys Vydas Gedvilas neslepia, kad, renkant rinktinės trenerį, kels Rimo Kurtinaičio kandidatūrą ir už jį balsuos.

„Visuomenė nori viešumo, nori žinoti, kas tie kandidatai. Tai yra natūralu. Susidomėjimas yra ir žurnalistų, ir krepšinio sirgalių. Man irgi įdomu, kas bus treneris“, – apie nesibaigiančias kalbas apie būsimą strategą kalba V. Gedvilas.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Rimo Kurtinaičio trenerio ir žaidėjo karjera

Trenerių asociacijos garbės prezidentas TV3 televizijai pasakojo, kad ir pats asmeniškai buvo susisiekęs su Rimu Kurtinaičiu, kuris, V. Gedvilo teigimu, neatsisakė kandidatuoti, tačiau jokio pasiūlymo iš Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) nėra gavęs.

„Rimas treniravo aukščiausio lygio komandas. Manau, kad dabar toks laikas, kai reikia jam suteikti galimybę. Nesu nei prieš Dainių Adomaitį, nei prieš Tomą Pačėsą ar Kęstutį Kemzūrą, bet šiai dienai stipriausias, mano nuomone, yra Rimas Kurtinaitis“, – įsitikinęs pats daugiau nei 20 metų krepšinio treneriu dirbęs V. Gedvilas.

Kalbėdamas apie Rimą Kurtinaitį, V. Gedvilas išskyrė stratego aštrumą ir stiprų charakterį, taip pat pažymėjo, kad iš gero žaidėjo jis tapo puikiu treneriu.

„Rimas labai abejoja, ar turi šansų. Tiesiog pamatė viešoje erdvėje, kad kita kandidatūra yra aptarinėjama. Jei jis bus išrinktas, sutinka vadovauti krepšinio rinktinei“, – tikina LKF vykdomojo komiteto narys.

Pro V. Gedvilo akis nepraslydo ir paties LKF prezidento Arvydo Sabonio elgesys: „Sabonis yra didžiulė figūra krepšinyje, turi autoritetą, jis su R. Kurtinaičiu žaidė vienoje komandoje, galvojau, kad tikrai pasiūlys, man tikrai keista. Krepšinyje nėra myliu-nemyliu ar patinka-nepatinka.“

„Aš kelsiu kandidatūrą ir balsuosiu už Rimą Kurtnaitį“, – užtikrintai kalbėjo V. Gedvilas.

Ateity, kaip vieną iš rimtesnių trenerių, LKF vykdomojo komiteto narys mato Šarūną Jasikevičių: „Matau jo mąstymą aikštelėje, jo suvokimą. Jis buvo įžaidėjas, o dažniausiai įžaidėjai tampa gerais treneriais.

Aš neabejoju, kad jis yra potencialus rinktinės treneris po keleto metų ar po ciklo. Neabejoju, kad ir Dainius Adomaitis yra geras treneris, bet manau, kad jam dar reikėtų padirbėti, galbūt ir šalia Rimo Kurtinaičio.“


Rašyti komentarą...
A
Adomaitis trneriu vienareiksmiskai
2016-10-19 14:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurtinaitis pavaduotoju
Atsakyti
0

J
Janina
2016-10-18 20:48:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adomaiciui per anksti i LR krepsinio rinktines vyr.trenerio posta
Atsakyti
-1

J
JUOZAPAS
2016-10-18 22:50:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik KURTIS turi būti LR krepšinio vyr. treneriu.... Adomaiti, palauk kelis metus arba atsiimk savo kandidatūrą. Keista, kad SABONIO noras prakišti į tą postą ADOMĄ...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų