Eurolygos klubų priešsezoninis turnyras Kipre šeštadienį baigėsi Pirėjo „Olympiakos“ pergale. Pirėjo klubas pranoko Tel Avivo „Maccabi“ 71:68 (24:17, 21:12, 14:21, 12:18).

„Olympiakos“ tai buvo antroji pergalė turnyre. Vakar jie 75:72 įveikė ir žalgiriečius.

O šio vakaro mačą abi komandos pradėjo apylygiai. Įpusėjus kėliniui didesnio pranašumo nesusikrovė nei vieni, nei kiti.

Visgi kėlinio pabaigoje po spurto 7:0 „Olympiakos“ kiek pabėgo (24:17).

Panašiai klostėsi ir antrasis kėlinys. Tel Avivo klubas bandė vytis varžovus, bet vėl kėlinį užbaigė spurtu (8:0) ir komandos ilsėtis išėjo graikams pirmaujant 45:29.

Po didžiosios pertraukos jau atrodė, kad „Olympiakos“ sėkmingai išlaikys pergalingą persvarą, bet „Maccabi“ dėka tritaškių likus kelioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos priartėjo minimaliai 66:67.

Bet tada A. Petersas pataikė iš toli, graikai apsigynė ir „Olympiakos“ iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Alecas Petersas įmetė 21 tašką, Nikola Milutinovas – 12 (8 atk. kam.), Isaiah Canaanas – 9, Luke‘as Sikma ir Giannuolis Larentzakis pridėjo po 8.

„Maccabi“Jamesas Webbas surinko 15 taškų, Bonzie Colsonas pridėjo 10 (6 atk. kam.), Joshas Nebo – 8.