Vokiečių treneris Lowas: „Ronaldo moka ne tik „Coca-Colos“ buteliukus kilnoti“

Šeštadienį Europos futbolo čempionato „mirtininkų“ grupėje vyks intriguojančios Portugalijos ir Vokietijos rinktinių rungtynės. Portugalai turnyre jau turi 3 taškus, o vokiečiai bandys atsitiesti po nesėkmės prieš prancūzus.

„Manau, kad visi žaidėjai po rungtynių su prancūzais suprato, kad puolime reikia elgtis kitaip. Jei pasiekiame paskutinį aikštės trečdalį, tai ten ir reikia kažką kurti, o ne grąžinti kamuolį atgal ir vėl atsitraukti. Reikia prisiimti daugiau rizikos ir žaisti efektyviau. Praradome progą tai padaryti mače su prancūzais, bet tikiu, kad tai padarysime prieš portugalus“, - sakė Vokietijos rinktinės strategas Joachimas Lowas.

Treneris taip pat pažymėjo, kad Portugalijos rinktinė tikrai nebėra vieno žmogaus komanda: „Aišku, Cristiano Ronaldo sugeba daugiau, nei tik kilnoti „Coca-Colos“ buteliukus, bet Portugalija nėra vieno žmogaus komanda. Anksčiau taip gal ir buvo. Ronaldo tada būdavo ryškiausia rinktinės superžvaigždė, bet dabar viskas pasikeitė. Jie turi Bernardo Silvą, Bruno Fernandesą, Joao Felixą, Diogo Jotą ir dar daug aukščiausios klasės futbolininkų. Jie visi prie puolimo prisideda ne mažiau nei Cristiano.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų