Vokietijos rinktinė draugiškose rungtynėse net 7:1 sutriuškino Latvijos futbolininkus.

Robinas Gosensas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Ilkay‘us Gundoganas 21-ąją minute nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino vokiečių pranašumą 2:0.

Thomas Mulleris 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Robertas Ozolas 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Serge’as Gnabry 45-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo jau 5:0. Timo Werneris 50-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino pranašumą 6:0.

Aleksejus Saveljevas 75-ąją minutę pelnė paguodos įvartį latviams ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:6.

Leroy’us Sane 76-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį šiose rungtynėse, o vokiečiai iškovojo triuškinamą pergalę 7:1.

Vokietijos rinktinė Europos futbolo 2020 m. čempionate varžysis F grupėje, kurioje susitiks su Vokietijos, Vengrijos ir Portugalijos futbolininkais.