12
JAV – Jordanija (nuotr. FIBA)

Vieni iš Lietuvos varžovų kitame pasaulio krepšinio čempionato etape JAV krepšininkai (3/0) trečiadienį be pasigailėjimo 110:62 (31:12; 31:21; 26:15; 23:13) susidorojo su Jordanija.

12

Amerikiečiai visus reikalus išsprendė jau pirmame kėlinyje, kai jį laimėjo 19 taškų skirtumu. Per antrąjį kėlinį Jordanijos atsilikimas tik padidėjo.

Po pertraukos JAV komanda išlaikė aukštą žaidimo tempą ir varžovams tiesiog nebuvo jokių šansų.

JAV rinktinė: Anthony Edwardsas 22 (5/11 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Bobby Portis 13 (6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 12 (6 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 10 (4 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 9, Paolo Banchero 8 (4 atk. kam.), Walkeras Kessleras 8.

Jordanijos rinktinė: Rondae Hollisas-Jeffersonas 20 (6/14 dvit., 7 atk. kam.), Fadi Ibrahimas 10 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu 9 (6 atk. kam.).

JAV krepšininkai šiame čempionate jau pasiekė tris triuškinančias pergales. Be trečiadienio rungtynių amerikiečiai pergalės iškovojo prieš Naująją Zelandiją (99:72) ir Graikiją (109:81).

Tuo tarpu Jordanijos krepšininkai  ankstesnėse rungtynėse 71:92 neprilygo graikams, o vėliau po pratęsimo 87:95 nusileido Naujosios Zelandijos krepšininkams.

Primename, kitame etape JAV susitiks su Lietuva ir Juodkalnija. Tuo tarpu antroji iš C grupės į kitą etapą žengianti komanda paaiškės Graikijos ir Naujosios Zelandijos dvikovoje.