10
Serbija – Pietų Sudanas (nuotr. FIBA)

Serbijos krepšinio rinktinė pasaulio čempionate pratęsė savo pergalingą žygį B grupėje kovodami prieš Pietų Sudano rinktinę. Serbai 115:83 (30:20; 26:19; 27:26; 32;18) nugalėjo pietų sudaniečius ir tapo absoliučiais B grupės nugalėtojais.

10

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Jovičius, kuris pelnė 25 tašku. Tačiau jam puikiai talkino ir Bogdanas Bogdanovičius, kuris pridėjo 23 ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Afrikos rinktinėje su 21 pelnytu tašku rezultatyviausias buvo Dutas Kacoulas.

Rungtynėse be intrigos Serbijos komanda nei karto neatsiliko.

Pietų Sudano rinktinė: Dutas Kacuolas 21 (6/9 trit.), Nuni Omotas 17 (5 atk. kam.), Marialas Shayokas 12 (4 atk. kam.), Majokas Dengas 10, Kuany Kuany 6, Sunday Dechas 5 (4 rez. perd.), Wenyenas Gabrielis 4.

Serbijos rinktinė: Nikola Jovičius 25 (5/5 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 23 (6/9 trit., 9 rez. perd.), Nikola Milutinovas 17 (8/10 dvit., 10 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 12, Marko Guduričius 11, Vanja Marinkovičius 10, Dejanas Davidovacas 8.

Primename, kad Serbija pirmose rungtynėse 105:63 sutriuškino kinus, o vėliau 94:77 parklupdė Puerto Riką.

Tuo tarpu pasaulio čempionate debiutavęs Pietų Sudanas pirmenybes pradėjo 96:101 po pratęsimo pralaimėdamas Puerto Rikui. Visgi, kitose rungtynėse Pietų Sudanas atsitiesė ir 89:69 patiesė kinus.