Vilniaus „Rytui“ (2/4) nepavyko pergalingai uždaryti FIBA Čempionų lygos sezono.

Paskutinės „Top 16“ etapo L grupės rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 81:86 (19:22, 27:17, 13:20, 22:27) nusileido Sombatėjaus „Falco“ (1/5). Vengrijos klubui tai buvo pirmoji pergalė „Top 16“ etape.

Jau prieš šias rungtynes abi komandos buvo netekusios šansų žengti į ketvirtfinalį. Toliau iš L grupės žengė Tenerifės „Lenovo“ ir Strasbūro SIG.

Įpusėjus trečiam kėliniui „Rytas“ turėjo rekordinę persvarą – 54:47, bet tada varžovai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį.

Po Tannerio Leissnerio tritaškio ketvirto kėlinio viduryje vilniečiai vėl išsiveržė į priekį 70:69. Po šio metimo abi komandos dvi minutes nesugebėjo užpulti, o tylą nutraukė šeimininkai, surinkdami keturis taškus be atsako ir vėl išsiverždami į priekį 73:70.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Speedy Smithas prametė tolimą metimą, o Borisas Baračas pasižymėjo iš po krepšio ir „Falco“ pranašumas išaugo iki 7 taškų.

Vilniečiai gelbėtis bandė greitais tritaškiais – po vieną smeigė S. Smithas ir Margiris Normantas, bet Zoltanas Perlas neklysdamas realizavo baudos metimus ir išsaugojo pergalę „Falco“ ekipai.

„Falco“: Z. Perlas 25, G. Golomanas ir B. Varadi (9 rez. perd., 7 atk. kam.) po 15, B. Baračas 13,  M. Clarkas 11.

„Rytas“: J. Williamsas 15, T. Leissneris 14, I. Buva ir M. Normantas po 10.