Vienas pajėgiausių Latvijos klubų ilgam išmestas iš UEFA turnyrų

UEFA paskelbė skyrusi griežtą bausmę vienam garsiausių Latvijos futbolo klubų „Ventspils“. Šiai komandai uždrausta artimiausius 7-erius metus dalyvauti UEFA turnyruose.

Po ilgai trukusio tyrimo „Ventspils“ komanda buvo nubausta dėl sukčiavimo, kyšininkavimo ir korupcijos. Klubo prezidentui Adlanui Šišhanovui iki gyvos galvos uždrausta dalyvauti futbolo veikloje, o komandos sporto direktorius Nikolajus Djakinas buvo suspenduotas ketveriems metams.

„Latvijos futbolo federacija padėjo UEFA atlikti tyrimą ir palaiko jos priimtą sprendimą, tačiau, tuo pačiu, apgailestauja, kad „Ventspils“ klubo reputacija buvo suteršta dėl kelių nedorų asmenų veiklos“, – teigiama Latvijos futbolo federacijos pranešime.

UEFA taip pat 10 metų suspendavo teisėją Sergejų Lapočkiną dėl 2018 m. UEFA Europos lygos atrankos rungtynių, kai „Ventspils“ (Latvija) susitiko su „Bordeaux“ (Prancūzija) futbolininkais ir patyrė nesėkmę 0:1. Mačui teisėjavęs S.Lapočkinas buvo gavęs pasiūlymą parduoti rungtynes. Teigiama, kad jis atsisakė paveikti rungtynių rezultatą, tačiau neinformavo UEFA apie gautą pasiūlymą.V


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų