• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 2 ALB 2
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER 2 HUN 0
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO 1 SUI 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO 1 SRB 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN 1 ENG 1
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP 1 ITA 0
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį Sent Luise vykusiame UFC „Fight Night“ kategorijos mišrių kovos menų turnyre pergalę techniniu nokautu trečiajame raunde iškovojo 39-erių metų amerikietis Derrickas Lewisas (28-12-1), kuris nugalėjo 31-erių metų brazilą Rodrigo Nascimento (11-2-1).

Šeštadienį Sent Luise vykusiame UFC „Fight Night“ kategorijos mišrių kovos menų turnyre pergalę techniniu nokautu trečiajame raunde iškovojo 39-erių metų amerikietis Derrickas Lewisas (28-12-1), kuris nugalėjo 31-erių metų brazilą Rodrigo Nascimento (11-2-1).

REKLAMA

Trečiojo raundo pradžioje D.Lewisas atliko tikslų dešinės rankos smūgį, po kurio R.Nascimento krito ant žemės, o amerikietis tęsė smūgių krušą, kol teisėjas nutraukė kovą.

Po pergalės D.Lewisas audrino publiką – nusimovė šortus, juos pakratė prie gulinčio R.Nascimento ir suko ratą aplink narvą.

Galiausiai D.Lewisas truputį nusimovė ir apatinius bei parodė nuogą užpakalį.

„Dėkoju Sent Luisui, kad šiandien leido man parodyti nuogą užpakalį“, – sakė D.Lewisas.

D.Lewisui tai buvo jau 23-ioji pergalė iš pasiektų 28, kurias jis iškovojo nokautu arba techniniu nokautu. Visgi pastaruoju metu D.Lewisas retokai džiaugiasi pergalėmis: nuo 2022 m. jam tai buvo tik antroji pergalė per 6 dvikovas.

R.Nascimento tai buvo vos antrasis karjeros pralaimėjimas. Nuo 2020 m. UFC kovojantis brazilas yra be D.Lewiso, nokautu pirmajame raunde per 45 sekundes nusileido Chrisui Daukaus. Visgi pastaruoju metu jis turėjo trijų iš eilės pergalių seriją.

REKLAMA
REKLAMA

Visi turnyro rezultatai:

Derrickas Lewisas įveikė Rodrigo Nascimento techniniu nokautu – Raundas 3, 0:49

 

Joaquinas Buckley įveikė Nursultoną Ruzibojevą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-26, 29-27)

REKLAMA

Carlosas Ulbergas įveikė Alonzo Menifieldą nokautu – Raundas 1, 0:12

Diego Ferreira įveikė Mateuszą Rebeckį techniniu nokautu – Raundas 3, 4:51

Seanas Woodsonas įveikė Alexą Caceresą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 30-27)

Waldo Corteass-Acosta įveikė Robelisą Despaigne vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Chase'as Hooperis įveikė Viačeslavą Borščhevą skausmingu veiksmu („D’Arce choke“) – Raundas 2, 3:00

Estebanas Ribovicsas įveikė Terrance'ą McKinney nokautu – Raundas 1, 0:37

Tabatha Ricci įveikė Tecia Pennington skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)

Trey Watersas įveikė Billy Goffą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Charlesas Johnsonas įveikė Jake'ą Hadley vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Veronica Hardy įveikė JJ Aldrich vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų