Vienas geriausių pasaulio CS:GO žaidėjų paliko „Astralis“ ekipą

Legendinis CS:GO žaidėjas Nicolai „dev1ce“ Reedtzas po šešerių metų paliko Danijos organizaciją „Astralis“ ir prisijungė prie švedų „Ninjas in Pyjamas“.

Nors apie „Astralis“ atsinaujinimą kalbos sklinda jau senokai, ši žinia vis tiek sukrėtė fanus, nes niekas nesitikėjo, jog „dev1ce“ išvis paliks organizaciją.

Ne paslaptis, jog „Astralis“ rezultatai 2021 organizacijos nedžiugina, tačiau vienos didžiausių žvaigždžių praradimas tikrai nebuvo tai, ko laukė danų gerbėjai.

Tiesa, pati „Astralis“ ekipa patikino, jog palikti organizaciją N.Reedtzas paprašė pats. Pasak pranešimų, „dev1ce“ norėjo pakeisti gyvenamąją vietą ir išvykti iš Stokholmo.

„Nicolai nuo pat „Astralis“ susikūrimo buvo mūsų branduolio dalis, o jo palikimas komandai yra neaprėpiamas. Jis yra vienas geriausių žaidėjų istorijoje, tad išsiskirti su juo yra tikrai sunku“, - kalbėjo „Astralis“ sporto direktorius Kasperas Hvidtas.

Skelbiama, jog „dev1ce“ su Švedijos komanda sudarė trejų metų sutartį.

„Noriu padėkoti „Astralis“ už supratingumą ir pagalbą. Prisijungiu prie projekto, į kurį dedu labai dideles viltis. Tikiuosi surasti puikų balansą tarp darbo ir gyvenimo. Su nekantrumu laukiu starto su nauja komanda ir komandos draugais.“

„Ninjas in Pyjamas“ sudėtis:

Nicolai „dev1ce“ Reedtzas

Fredrikas „REZ“ Sterner

Nicolas „Plopski“ Gonzalez Zamora

Tim „nawwk“ Jonasson

Hampus „hampus“ Poser

Björn „THREAT“ Pers (treneris)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų