Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos aštuonerios aštuonioliktojo turo rungtynės. Pergales iškovojo favoritai. „Manchester City“ 3:0 sutriuškino „Hull City“.

72-ąją minutę Raheemą Sterlingą neleistinai stabdė Andrew Robertsonas ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Yaya Toure.

78-ąją minutę pergalę įtvirtino Kelechi Iheanacho įvartis. Jau per pridėtą laiką dar vieną įvartį mušė R.Sterlingas, tačiau kamuolys atsimušė į Curtį Daviesą ir įvartis buvo įskaitytas „Hull“ gynėjui.

„Manchester City“ su 39 taškais užima antrą vietą „Premier“ lygoje ir septyniais taškais atsilieka tik nuo „Chelsea“.

Londono „Chelsea“ 3:0 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą.

24-ąją minutę Londono ekipą į priekį išvedė Pedro įvartis. Antrojo kėlinio pradžioje „Chelsea“ persvarą 11 metrų baudiniu padvigubino Edenas Hazardas. Jau per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį įmušė Pedro.

Su 46 taškais Londono klubas yra užtikrintas čempionato lyderis. „Manchester United“ 3:1 nugalėjo „Sunderland“ klubą.

39-ąją minutę Mančesterio ekipą į priekį išvedė Daley Blindas. 82-ąją minutę po Paulio Pogba perdavimo Mančesterio klubo pergalę įtvirtino Z.Ibrahimovičius.

Rungtynių pabaigoje fantastišką įvartį kulnu įmušė Henrikhas Mkhitaryanas. Per pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Fabio Borini. Po šios pergalės „Manchester United“ taškais susilygino su penktoje vietoje esančiu „Tottenham“ klubu.

Londono „Arsenal“ 1:0 įveikė „West Bromwich Albion“.

86-ąją minutę Olivier Giroud išplėšė pergalę „Arsenal“ klubui. Su 37 taškais „Arsenal“ susilygino su antroje vietoje esančiu „Liverpool“ klubu. Tačiau Liverpulio ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kiti rezultatai:

„Watford“ – „Crystal Palace“ 1:1

26' Y.Cabaye [0:1]

71' T.Deeney [1:1]

„Swansea City“ – „West Ham United“ 1:4

13' A.Ayew [0:1]

50' W.Reidas [0:2]

78' M.Antonio [0:3]

89' Llorente [1:3]

90' A.Carrollas [1:4]

„Burnley“ – „Middlesbrough“ 1:0

81' A.Gray [1:0]

„Leicester City“ – „Everton“ 0:2

51' K.Mirallas [0:1]

90' R.Lukaku [0:2]