Trečiadienio vakarą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Europos taurėje stojo į kovą prieš B grupės autsaiderę Vroclavo „Šlask“. Išvykoje rungtyniavę Nenado Čanako auklėtiniai įveikė šeimininkų pasipriešinimą ir 75:71 (28:24; 15:12; 25:14; 7:21) iškovojo pergalę.

Susitikimą geriau pradėjo panevėžiečiai, o didžiausią indėlį rungtynių pradžioje įdėjo Gabrielius Maldūnas. Nepaisant puikaus starto šeimininkai netrukus „7bet-Lietkabelį“ pasivijo, tačiau pastarasis pajutęs grėsmę vėl ėmė tolti. Vėliau geresnę atkarpą turėjo „Šlask“, kuri jau buvo priartėjusi per 5 taškus, tačiau svečių padėtį stabilizavo Deividas Sirvydis (28:17).

Antrajame ketvirtyje N. Čanako auklėtiniai turėjo progą pasidžiaugti persvara, kuri netrukus pradėjo tirpti. Tačiau komandą prikėlė sėkmingi Stefano Birčevičiaus ir Gedimino Oreliko žygiai ir Panevėžio komanda pabėgo dar labiau (43:36).

Po pertraukos panevėžiečiai padidino apsukas, tačiau netrukus N. Čanakui teko imti pertraukėlę dėl kilusių bėdų. VIsgi „7bet-Lietkabelis“ parodė tinkamą reakciją ir vėl pabėgo į priekį (62:44). Tiesa, prieš lemiamo kėlinio pradžią Lenkijos klubas dar spėjo surengti du rezultatyvius išpuolius ir kiek pagerinti savo situaciją – 68:50

Likus daugiau kaip 2 minutėms žaidimo šeimininkai pradėjo mažinti savo atsilikimą, kol jis ištirpo iki keturių taškų. Likus 17 sek. šeimininkai turėjo galimybę dar labiau sumažinti atsilikimą, tačiau jiems nepavyko.

Panevėžiečiai iki šių rungtynių buvo laimėję 3 mačus iš 7, tuo tarpu „Šlask“ – nė vieno. Ji vienintelė grupės komanda, kuri yra neiškovojusi nei vienos pergalės.

Tiesa, šias rungtynes dėl traumų praleido du  „7bet-Lietkabelio“ Paulius Valinskas ir Nikola Popovičius.

„Šlask“: Jakubas Niziolas 21 (5 atk. kam., 1/7 trit.), Danielis Golebiowskis 14 (4/7 trit.), Kendale‘as McCullumas 11, Dušanas Miletičius 9.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19 (5/8 trit.), Martynas Varnas 14, Donatas Sabeckis 13, Deividas Sirvydis 11, Vytenis Lipkevičius (9 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas – po 8.