Valdas Vasylius: kai ramus namisėda virsta kovingu krepšinio unguriu

„Tai dienai, tai savaitei „prilipo“ ta „ungurio“ pravardė, tačiau dabar jau niekas taip nebevadina“, – savo sėkmingą pasirodymą su „Neptūnu“ Eurolygoje prisimena Valdas Vasylius, dabar ginantis „Lietkabelio“ garbę.

Krepšininkas jaunystėje buvo pastebėtas Stepono Kairio ir patraukė už Atlanto, kur baigė mokslus ir pradėjo tikro profesionalo karjerą. Jungtinėse Amerikos Valstijose krepšininkui geriausiai sekėsi ketvirtaisiais studijų metais, kai NCAA čempionate pelnydavo po 16 taškų, atkovodavo po 6 atšokusius kamuolius.

„Naturalu, kad ketvirtaisiais metais ir treneris labiau pasitiki vyresniais. Gaudavau daug kamuolių, nemažai derinių buvo skirta man, todėl viskas sekėsi neblogai“, – studijų metus prisiminė puolėjas.

Po sėkmingų studijų krepšininką pastebėjo ir Lietuvos atstovai. 2007 metais Vasylius buvo pakviestas į Lietuvos studentų rinktinę (tuo metu tai buvo ir rezervinė šalies komanda) ir su ja laimėjo aukso medalius Bankoko Universiadoje. Po to krepšininkas pradėjo legionieriaus karjerą, kurios metu vis sugrįždavo į gimtinę ir rungtyniavo Kėdainiuose, Šiauliuose, Klaipėdoje.

„Kai esi legionierius iš tavęs daugiau reikalauja ir tikisi. Kai žaidi Lietuvoje yra šiek tiek lengviau. Aišku būti legionieriumi irgi įdomu. Kita kultūra, klimatas, žmonės. Visur galima prisitaikyti“, – LKL TV teigė Vasylius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų