Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį ir spindėjo trečio kėlinio metu, bet Naujojo Orleano „Pelicans“ atsidūrė per žingsnį nuo sezono pabaigos.

„Pelicans“ svečiuose 97:112 (20:32, 26:27, 32:30, 19:23) nusileido Finikso „Suns“ ir dabar serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3. Šeštosios serijos rungtynės vyks Naujajame Orleane.

J. Valančiūnas žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Vien per trečią kėlinį lietuvis pelnė 10 taškų.

„Pelicans“ šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o „Suns“ dviženklį pranašumą susikrovė spurtavusi 12:2 pirmojo kėlinio pabaigoje – 32:20.

Šeimininkų pranašumas kelis kartus šoktelėjo iki 17 taškų, o viskas, ką sugebėjo padaryti „Pelicans“ – kelis kartus priartėti iki 9 taškų, bet tada jau kitose atakose „Suns“ tritaškiais atstatydavo dviženklį skirtumą.

Likus žaisti dvi minutes Jose Alvarado realizavo du baudų metimus ir „Pelicans“ priartėjo iki 97:104, bet tada Cameronas Johnsonas įdėjo, Mikalas Bridgesas pataikė baudos metimus ir „Suns“ ramiai pabaigė susitikimą.

„Suns“ šiame mače vertėsi be savo žvaigždės Devino Bookerio.

„Suns“: M. Bridgesas 31, Ch. Paulas 22 (11 rez. perd.), D. Aytonas 19 (9 atk. kam.), C. Payne’as 12.

„Pelicans“: B. Ingramas 22, C. McCollumas 21, J. Valančiūnas 17, J. Alvarado 12.