Jonas Valančiūnas įsirašė dvigubą dublį, tačiau su Memfio „Grizzlies“ ekipa patyrė nesėkmę. Tylerio Jenkinso auklėtiniai namuose 112:122 (22:27, 34:31, 32:29, 24:35) nusileido Atlantos „Hawks“ ekipai.

Lietuvis žaidė 29 minutes, pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), atkovojo 12, perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Atlantos komandą į pergalę vedė Trae Youngas, kuris per paskutines 2:40 rungtynių minutes pelnė dešimt taškų ir šeimininkams priartėti.

„Hawks“ žvaigždė iš viso surinko 36 taškus. Memfio klube antrose rungtynėse iš eilės ryškiausias buvo Ja Morantas, kuris pelnė 28 taškus, bet „Grizzlies“ šiame sezone dar lieka be pergalių.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28, Kyle’as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 36, Kevinas Heurteris 21, De’Andre’as Hunteris 15.