Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-8) rezultatu 129:124 (29:36, 28:22, 41:35, 19:24) iškovojo pergalę prieš Fynikso „Suns“ komandą (16-11). Tai jau septintoji „Pelicans“ pergalė iš eilės.

Tiesa, Jonas Valančiūnas savo atstovaujamai komandai šįkart padėjo nedaug. Lietuvis greitai susirinko tris pražangas antrajame kėlinyje, o pareiškęs priekaištus teisėjams netrukus gavo ir techninę pražangą. J. Valančiūnas aikštelėje praleido 18 minučių, per kurias surinko 8 taškus (2/4 dvit., 4/6 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Geriausiai „Pelicans“ ekipoje pasirodė Zionas Williamsonas pelnęs 35 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Taip pat gerai pasirodė ir CJ McCollumas. Per 44 min. aikštelėje jis surinko 29 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors „Pelicans“ lyderis Z. Williamsonas galėjo uždaryti taškas į tašką pabaigoje ėjusias rungtynes, tačiau jo paskutinis metimas buvo netikslus ir komandos keliavo į pratęsimą.

Prasidėjus pratęsimui rungtynių laimėtojai pelnė 10 taškų iš eilės ir nepaliko šansų savo varžovams.

Priešininkų komandoje geriausiai pasirodė Deandre Aytonas su 28 taškais, 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais. Tik vienu tašku mažiau „Suns“ pelnė ir Mikalas Bridgesas – 27 taškai, 5 atkovoti kamuoliai.

Šiuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ yra įsitvirtinę vakarų konferencijos lentelės viršuje.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 35 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), CJ McCollumas 29 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Naji Marshallas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Larry Nance 15 (7 atk. kam.), Dysonas Danielsas 11 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 8 (2/4 dvit., 4/6 baud., 10 atk. kam.).

„Suns“: Deandre Aytonas 28 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 27 (5 atk. kam.), Cameronas Payne 17, Torrey Craigas 14 (7 atk. kam.), Damionas Lee 12.