Hiustone vykusiose NBA rungtynėse kovėsi Vakarų konferencijos pirmą ir paskutinę vietas užimančios komandos. Maloniai sirgalių nuostabai Hiustono „Rockets“ (20-60) rezultatu 124:103 (31:30, 25:29, 30:26, 38:18) įveikė lyderiaujančią Denverio „Nuggets“ (52-27) ekipą.

Šis pralaimėjimas sutrukdė „Nuggets“ užsitikrinti pirmąją vietą Vakarų konferencijoje.

Daugiausiai taškų į „Rockets“ sąskaitą įrašė ir komandą į priekį vedė Jalenas Greenas. Per 38 minutes jis sumetė 32 taškus, taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jau nuo pirmojo kėlinio „Rockets“ parodė, kad nepabūgo Vakarų konferencijos pirmūnų. Nors po dviejų kėlinių 56:59 buvo „Nuggets“ naudai, tačiau viskas apsivertė po ilgosios pertraukos.

Trečiąjį kėlinį pražygiavę apylygiai, Hiustono krepšininkai į priekį šovė paskutiniame ketvirtyje. Per pirmąsias penkias kėlinio minutes „Nuggets“ pataikė tik vieną metimą, o „Rockets“ spurtavo 16:4.

Kėlinį net 20 taškų (38:18) pralaimėję Denverio aukštaūgiai turėjo pripažinti autsaiderių pranašuma – 124:103.

Pralaimėjusių pusėje rezultayviausias buvo 23 taškus sumetęs Michaelis Porteris jaunesnysis, o dvigubą dublį pridėjo Nikola Jokičius (14 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

„Rockets“: Jalenas Greenas 32 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Alperenas Sengunas 20 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Porteris jaunesnysis 20 (9 rez. perd.), Jabari Smithas jaunesnysis 16 (13 atk. kam.), Kenyonas Martinas jaunesnysis 12 (5 atk. kam.), Tari Easonas 11 (7 atk. kam.).

„Nuggets“: Michaelis Porteris jaunesnysis 23 (7 atk. kam.), Nikola Jokičius 14 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Peytonas Watsonas 10, Jeffas Greenas 9 (5 atk. kam.), Ketaviousas Caldwellis-Pope’as 8.