Europos čempionato D grupėje su rimtomis problemomis ir toliau susiduria šeimininkė Čekija (1/3). Antradienio vakarą šie 88:98 (18:29, 27:22, 14:21, 29:26) nusileido Suomijos rinktinei (2/2).

Rungtynėse nuo pat pradžių vyravo aukštas tempas, tačiau priekyje labiau laikėsi svečiai. Savo spurtą prieš pat ilgąją pertrauką spėjo surengti ir čekai, po Jano Vesely taškų priartėję 45:48.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams nepavyko rengti spurtų, o suomiai toliau veržėsi į priekį ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviženklį pranašumą.

Toks skirtumas svyravo iki pat ketvirtojo ketvirčio, kuriame čekams atkurti intrigos jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 98:88.

Suomijos rinktinė: Lauri Markkanenas 34 (6/11 dvit., 3/9 trit., 13/14 baud., 10 atk. kam., 34 n. b.), Sasu Salinas 23 (5/8 trit., 27 n. b.), Petteri Koponenas 14 (3/4 trit.), Eliasas Valtonenas 11.

Čekijos rinktinė: Vojtechas Hrubanas 22 (6/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), Janas Vesely 15, Patrikas Auda ir Jaromiras Bohačikas po 13, Tomašas Kyzlinkas 8.