Už LKL nuostatų pažeidimą „Lietuvos ryto“ vyr.treneriui T.Pačėsui skirtas griežtas įspėjimas

„Lietuvos ryto“ ekipai rungtynės su „Pieno žvaigždžių“ ekipa baigėsi ne taip, kaip tikėjosi ekipos vadovai ir treneriai. Vilniečiai Pasvalyje 81:77 turėjo pripažinti vietos ekipos pranašumą.

Lietuvos vicečempionų treneris po rungtynių atsisakė kalbėti su žiniasklaidos atstovais ir taip pažeidė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ 2015/2016 metų čempionato nuostatų 33.35 straipsnį: „Jei rungtynes transliuoja televizija ir jų metu rengiami tiesioginiai TV reportažai iš arenos, komandos vyriausiasis treneris, trenerio asistentas arba pasirinkti žaidėjai neduoda trumpų interviu komentatoriui ar reporteriui arba paprašyti atsisako duoti interviu LKL žiniasklaidos atstovams. Bauda – nuo 300 (trijų šimtų) Eurų iki 1000 (vienos tūkstančio) Eurų“.

LKL varžybų direktorius, atsižvelgdamas į pažeidimo pobūdį, klubo geranoriškumą tiriant pažeidimą ir atsakomybę lengvinančias aplinkybes, už pirmąjį pažeidimą Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos vyriausiajam treneriui skyrė griežtą įspėjimą.

Šis sprendimas taip pat yra ženklas ir kitiems oficialiems lygos asmenims: žaidėjams, treneriams ir komandų vadovams, bendrauti su žiniasklaida ir sirgaliais, populiarinti lygos vardą bei gerbti kitų darbą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų