Už bandymą suduoti varžovui – 300 eurų bauda Steponui Babrauskui

Vos antrąsias rungtynes „Pieno žvaigždžių“ gretose sužaidęs Steponas Babrauskas jau spėjo pasižymėti. Tiesa ne surinktų taškų skaičiumi ar atliktais rezultatyviais perdavimais, bet ne visai sportišku elgesiu po rungtynių.

Sekmadienį Prienuose Babrauskas po rungtynių sveikindamas varžovus su pergale bandė lengvai suduoti per veidą „Vytauto“ gynėjui Kajui Okmanui. Tačiau gynėjas laiku sureagavo ir išvendė antausio, bet aikštelėje įvyko susistumdymas, nes komandos draugai puolė ginti bendraklubio.

„Iš vaizdo įrašo matosi, kad pačio smūgio atlikti nepavyko ir varžovas nenukentėjo, tačiau tai nekeičia paties fakto ir krepšininko Stepono Babrausko ketinimų. Visi lygos žaidėjai privalo laikytis nuostatų, gerbti varžovus, nenaudoti agresyvių veiksmų ar kitaip žeminti ar įžeidinėti priešininkus“, – teigė LKL varžybų direktorius Saulius Samulevičius.

Vadovaujantis „Tete-a-Tete Casino-LKL“ nuostatų straipsniu 32.12., už žeminančių, agresyvių, įžeidžiančių veiksmų naudojimą kito LKL dalyvio atžvilgiu, „Pieno žvaigždžių“ žaidėjui Steponui Babrauskui buvo skirta 300 (trijų šimtų) eurų bauda.

Pagal čempionato nuostatų straipsnį 31.15., šis varžybų direktoriaus sprendimas per 3 (tris) darbo dienas gali būti skundžiamas LKL drausmės komisijai, taikant 300 eurų garantinį mokestį už skundo pakeitimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų