Zagrebo futbolo klubas „Dinamo“ nubaudė Kroatijos rinktinės gynėją Domagojų Vidą pinigine 100 tūkst. eurų bauda už alaus skardinę, kurią jis atidarė klubo autobuse, kai vyko į šalies taurės rungtynes su „Vrsar“ komanda. Pastaroji žaidžia vienoje žemiausių lygų, rašo kroatų leidinys „Jutarnij list“.

Incidentas vyko rugsėjo 24 dienos vakarą. Pastebėjęs, kad D. Vida atidarė alaus skardinę, vyriausiasis „Dinamo“ treneris Ante Čačičius pareikalavo sustabdyti autobusą ir atidaryti duris. Po to strategas išvijo žaidėją iš autobuso. Teigiama, kad gynėjui nebus leista dalyvauti rungtynėse su „Vrsar“ antradienio vakarą.

Pastaruoju metu „Dinamo“ vadovybė jau antrą kartą baudžia savo žaidėjus stambia pinigine suma. Rugpjūtį brazilų saugas Sammiras buvo nubaustas 270 tūkst. eurų bauda už apsilankymą naktiniame klube Čempionų lygos kvalifikacinių rungtynių su moldavų „Šerif“ ekipa išvakarėse.

23 metų D. Vida į „Dinamo“ perėjo iš vokiečių „Bayer“ klubo 2011 metais. Kroatijos rinktinės marškinėlius gynėjas vilki nuo 2010 metų ir sužaidė 14 rungtynių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų