Utenos „Juventus“ pateko į LKL pusfinalį

Utenos „Juventus“ komanda tapo antrąja Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio dalyve ir svečiuose 87:80 (23:21, 20:22, 20:27, 17:17) įveikė Prienų „CBet“ klubą.

Ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių „Juventus“ laimėjo 2:0.

Pusfinalyje Utenos ekipos jau laukia Kauno „Žalgiris“.

Pirmoje mačo dalyje Prienų komanda turėjo persvarą ir vienu metu pirmavo dvigubai – 16:8. Vis tik spurtu 7:0 „Juventus“ skirtumą rėžė iki minimalaus (15:16), tiesa, ilgą laiką taip ir nesugebėjo persverti rezultato. Tik į pačią antrojo ketvirčio pabaigą Martynas Paliukėnas sugebėjo išlyginti rezultatą – 43:43.

Po didžiosios pertraukos Vaidas Čepukaitis ir Vytautas Šulskis išvedė į priekį „Juventus“ pirmąkart susitikime (48:43), o Bryantas Crawfordas padėjo komandai likti priekyje. Dabar kontrolę savo rankas turėjo uteniškiai, kurie prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 70:63.

Prienų komanda po Egidijaus Dimšos taškų išlaikė intrigą gyvą (71:75), bet tritaškį paleido Bryantas Crawfordas – 78:71. E.Dimša ir Justinas Jogminas neleido „CBet“ ekipai pasiduoti (78:81), o išsigelbėjimui liko dar pusantros minutės.

Strigo uteniškių ataka, bet tas pats buvo ir kitoje aikštės pusėje. Liko 42 sekundės, Mindaugas Sušinskas dėl smūgio į parketą paliko aikštę, o M.Paliukėnas pridėjo baudos metimą. B.Crawfodas taip pat turėjo dvi progas, kuriomis nepasinaudojo, o G.Matulis išnaudojo vieną iš dviejų – 83:78. Prienų klubui liko 29 sekundės ir B.Crawfordas tik dar labiau tvirtino „Juventus“ pergalę.

Prienų ekipai nepadėjo Emmanuelis Lecomte’as, o Utenos komanda vertėsi be Igno Vaitkaus ir Martyno Gecevičiaus.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 22 (5/11 trit.), Bryantas Crawfordas 21, Vaidas Čepukaitis 12 (7 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 11, Martynas Paliukėnas ir Žygimantas Skučas (13 atk. akm.) – po 7.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 17, Einaras Tubutis 12 (10 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 11, Martynas Pacevičius 9, Dominykas Domarkas 8 (2/7 trit.).