Ukrainą šlovinęs Kroatijos futbolininkas prisivirė košės: užsitraukė Rusijos rūstybę

Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje Kroatijos futbolininkai po 11 m baudinių serijos eliminavo iš kovos Rusiją ir pirmą kartą per 20 metų žengė į turnyro pusfinalį, kuriame kovos prieš anglus.

110

Iškart po pergalingo ketvirtfinalio mūšio, Kroatijos rinktinės futbolininkai pergalę skyrė Ukrainai.

(110 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulio čempionato ketvirtfinalis: Rusija – Kroatija

Komandos rūbinėje nufilmuotame vaizdo įraše matyti, kaip kroatas Domagojus Vida ištaria „Šlovė Ukrainai“. Šalia jo tuo metu sėdėjo rinktinės skautas Ognenas Vukojevičius.

Dėl šio savo poelgio Kroatijos komandos gynėjas gali būti nubaustas, skelbia leidinys „The Daily Telegraph“.

 

 

Anot šaltinio, FIFA taisyklės draudžia diskriminaciją politiniais motyvais, o už tai gali būti baudžiama nušalinimu nuo varžybų. Vis dėlto D. Vidai greičiausiai bus skirta piniginė bauda, nurodė leidinys.

2013-2018 metais D. Vida žaidė Kijevo futbolo klube „Dinamo“. O. Vukojevičius taip pat yra rungtyniavęs šiame klube, o dabar jame driba skautu.

Paplitus šiam vaizdo įrašui, Rusijos futbolo gerbėjai suskubo piktintis ir skųsti kroatus FIFA pareigūnams. Nepasitenkinimo taip pat neslėpė Rusijos futbolo apžvalgininkai ir netgi Dūmos politikai.

Pats futbolininkas bendraudamas su žiniasklaida teigė nenorėjęs painioti sporto su politika. Anot jo, šis vaizdo įrašas tebuvo pokštas.

Tačiau taip pasirodė ne visiems ir D.Vidai veikiausiai teks atsakyti už savo veiksmus.

Panašus incidentas šiame čempionate buvo užfiksuotas grupių etapo varžybose.

Tada Šveicarijos rinktinės žaidėjai Granito Xhaka ir Xherdano Shaqiri švęsdami įvarčius į Serbijos vartus rodė Albanijos simbolio erelio gestą, bet už tai nubausti nebuvo.  


Rašyti komentarą...
x
xxL
2018-07-10 09:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kokią diskriminaciją čia įžvelgti gali FIFA? Kroatui patinka Ukraina ir jis dedikavo savo pergalę Ukrainai ir Kijevo Dinamo. Jis nepasakė, kad Kroatija yra uber alles, kaip ir nekonstatavo fakto kad piktasis kremliaus nykštukas putinas yra xuilo!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų